Інформація для учасників онлайн-семінарів та занять з математики!

Для участі обов’язково потрібно завантажити програмне забезпечення для відеоконференції “ZOOM” на ваш ПК, або гаджет (IOS чи ANDROID)та надати доступ до відеокамери та мікрофону.

Для швидкої комунікації з організаційних питань між учасниками наша команда створила спільноти (групи) у месенджері Viber.

Уважно ознайомтесь з видами спільнот за вступайте за посиланням. Вступ до спільноти ОБОВ’ЯЗКОВИЙ! Бо через спільноту ви будете отримувати інформацію про дату,час та доступ до відео-конференції.

  1. “Для вихователів” Ця спільнота створена для ВИХОВАТЕЛІВ, які бажають пройти онлайн-семінари з проблемних питань математичного розвитку.
  2. “Для дітей (3-4 років) та їх батьків” Ця спільнота створена для БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ (3-4 років), які бажають пройти онлайн – заняття з математики. Дидактичний матеріал до заняття можна завантажити тут (https://drive.google.com/open?id=1gdnG6TK23CwYPBKg5r6wS1Xnud-PgMqW)
  3. “Для дітей (4-5 років) та їх батьків” Ця спільнота створена для БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ (4-5 років), які бажають пройти онлайн- заняття з математики. Дидактичний матеріал до заняття можна завантажити тут (https://drive.google.com/open?id=1kWSZnErnSTT1alSN8AmQCcvBDpUs9oef)
  4. “Для дітей (5-6 років) та їх батьків” Ця спільнота створена для БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ (5-6років), які бажають пройти онлайн – заняття з математики. Дидактичний матеріал до заняття можна завантажити тут (https://drive.google.com/open?id=1IZ6IbNVvOvanNOifLxi4lzsWnZDkO-3a)

Шановні учасники просимо Вас обрати одну групу згідно вашого фаху або віку Вашої дитити.

До зустрічі!

 

Залишити відповідь