28 січня 2022 року відбулася цікава зустріч з професіоналом, педагогом-музикантом Тетяною МАЛАЄВОЮ, старшим викладачем, викладачем вищої категорії, концертмейстером вищої категорії Маріупольського фахового коледжу культури і мистецтв, членом Європейської асоціації педагогів фортепіано в Україні («ЄРТА-UA»), лауреатом Міжнародних музично-виконавських фестивалів та конкурсів, педагогічних конкурсів з методичних та творчих робіт.

Тетяна Миколаївна поділилася з педагогами-практиками універсальними вправами та прийомами формування виконавського апарату музиканта-початківця.

Проблема навчання гри на музичному інструменті на початковому етапі є дуже актуальною. Від своєчасного розвитку спеціальних умінь музиканта залежить його успіх в розв’язанні різноманітних завдань музичної освіти.

У вебінарі та майстер-класі взяли участь педагоги з різних регіонів України (м. Запоріжжя, м. Бердянськ, м. Приморськ, м. Маріуполь, м. Харків, м. Дніпро, м. Миколаїв, м. Вільнянськ, смт Степногірськ).

Під час зустрічі практики оволоділи такими уміннями: формувати в учнів м’які навички, що спрямовані на досягнення виконавської ефективності; використовувати методичні розробки на практиці, для забезпечення якості освітнього процесу; мотивувати вихованців до вдосконалення навичок гри на музичному інструменті.

Бердянська музична школа Бердянської міської ради Бердянського району Запорізької області та громадська організація «Академія педагогічного зростання» висловлюють подяку Тетяні МАЛАЄВІЙ за професіональний, змістовний вебінар та майстер-клас.