Наші улюблені зошити!!!

Моя донечка залюбки виконувала цікаві завдання ще з 3-х років. Звичайно, я б і сама залюбки це робила: тут тобі й цікаві математичні завдання, простір для творчості, а також “зірочки”, завдяки яким маєш подумати над тим, наскільки якісно виконав завдання цього разу. І, навіть, зараз донечка знайшла наш зошит для старшої групи та захотіла допомогти Бджілці))) Для мене – це чудова спільна змістовна діяльність із покроковим поясненням. Вдячна за такі чудові матеріали!!!

Віра Кустря

 

  1. Я працюю за технологією три роки. Дуже зручно у використані. Менше часу витрачаю на підготовку. Є конспекти, є роздавальний матеріал. Дітям цікаво. Вони під час виконання завдань вчаться розмірковувати, самостійно відшукувати різні способи розв’язання завдань. Швидко запам’ятовують, глибше усвідомлюють математичні знання. Вікторія Мандрегель, вихователь. м. Кривий ріг.

  2. Працюю за посібником з вересня місяця. Результати просто чудові, помітні не лише під час занять. Діти оперують новими поняттями, досвідом, навичками під час прогулянок, ігр. Батьки із задоволенням розповідають про все нове, чим опанували їх діти. Дякую Ларисі Іванівні за чудову можливість цікаво, доступно та по-новому навчати діток!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *