Наші улюблені зошити!!!

Моя донечка залюбки виконувала цікаві завдання ще з 3-х років. Звичайно, я б і сама залюбки це робила: тут тобі й цікаві математичні завдання, простір для творчості, а також “зірочки”, завдяки яким маєш подумати над тим, наскільки якісно виконав завдання цього разу. І, навіть, зараз донечка знайшла наш зошит для старшої групи та захотіла допомогти Бджілці))) Для мене – це чудова спільна змістовна діяльність із покроковим поясненням. Вдячна за такі чудові матеріали!!!

Віра Кустря

 

 1. Я працюю за технологією три роки. Дуже зручно у використані. Менше часу витрачаю на підготовку. Є конспекти, є роздавальний матеріал. Дітям цікаво. Вони під час виконання завдань вчаться розмірковувати, самостійно відшукувати різні способи розв’язання завдань. Швидко запам’ятовують, глибше усвідомлюють математичні знання. Вікторія Мандрегель, вихователь. м. Кривий ріг.

 2. Працюю за посібником з вересня місяця. Результати просто чудові, помітні не лише під час занять. Діти оперують новими поняттями, досвідом, навичками під час прогулянок, ігр. Батьки із задоволенням розповідають про все нове, чим опанували їх діти. Дякую Ларисі Іванівні за чудову можливість цікаво, доступно та по-новому навчати діток!

 3. Рік пропрацювала за зошитом Лариси Іванівни. Я в захваті, бо робота з підготовки до занять спрощена максимально, адже є методичка з конспектами, роздавальний матеріал, після кожної теми є практичні ситуації, які використовуються під час режимних моментів, що дає дітям змогу закріпити вивчені на занятті поняття. Завдання цікаві та зрозумілі для дітей, під час їх виконання вони вчаться розмірковувати, шукати варіанти вирішення, що для дошкільнят дуже важливо! На допомогу вихователям Лариса Іванівна організовує вебінари, на яких ділиться своїми знаннями стосовно організації занять та роботи в зошитах.
  Радісно, коли діти почувши слово “заняття”, не важко зітхають, а з посмішкою запитують: “Математика?”
  Не всім пощастило бути присутніми на лекціях Лариси Іванівни в університеті, але працювати за її технологією може кожен. Дякую, Лариса Іванівно!

 4. Шановна Лараса Іванівна, величезна Вам подяка за вашу працю! За Вашою методикою я працюю вже шість років. Діти із задоволенням виконують цікаві завдання. Методист у захваті, від методики. Щиро дякую Вам за те, що Вы навчаєте нас. За ваші цікаві та пізнавальні вебінарі. Здоров’я Вам міцного та всього найкращого за Вашу нелегку працю.

 5. Ларисо Іванівно, дякую за вашу творчу, дуже цікаву, корисну для нас, педагогів, роботу. Дякуємо, що ділитесь з нами своїм досвідом.
  Міцного здоров’я Вам, наснаги, успіхів у всіх починаннях.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *